League Of Legends’da Yeni Sezon

League of Legends yeni sezonda bomba gibi geliyor. Yeni sezonda mevcut dereceli sistem adeta baştan aşağı yenilenecek. Yeni sezon 3 mevsime bölünerek oynanacak.

League of Legends Baş tasarımcısı ve geliştirme ekibinin yaptığı açıklamalara göre bu sürecin 3 mevsime bölünmesinin başlıca sebebi pek çok oyuncunun dokuz aylık süreçte çok zahmete girmesi ve kimi zaman hiç bir ödül alamayarak ellerinin boş kalması, geliştiriciler yılı 3 mevsime bölerek oyuncuların kendilerine kısa vadeli hedefler koyarak League of Legends’ı oyuncular için daha ön görülebilir bir oyun haline getirmek istiyorlar.

League of Legends’da Ödüller Nasıl Olacak?

League of Legends’da Ödüller artık mevsimlik. Sezon ödüllerini kaldırmak yerine, her mevsimde oynayarak kazanabileceğiniz yeni ödüller eklenecek. Ödülleri almak istiyorsanız, üç mevsimde de oynamanız gerekmekte ama haftada sadece birkaç zafer almanız bile yeterli olacakmış. Mevsim boyunca oyun kazanarak Mevsim Puanı toplayıp ve yeterince puan kazandığınızda, oyun içinde ve dışında derecenizi gösteren ödüller kazanacaksınız.

Şanlı Kostüm Altın Aşamasında Kalacak

League of Legends’ın Geliştiricilerinin planlarının bu yönde olduğunu ama bu seviyeyi daha aşağı çekmeyi düşündüklerini daha sonra ise bu ödülü aşağı çekmeleri durumun ödülün cazipliğini kaybedeceğini düşünerek bu fikirden vazgeçtiklerini belirttiler.

Ve son olarak League of Legends’da mevsimler arası bir sıfırlama olmayacak ama sezon her zamanki gibi başlangıçta sıfırdan başlayacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

League of Legends Twitch Prime İşbirliği ile Sevimli Kapsül Geliyor!

Steam Halloween İndirimleri Cep Yakacak…