League of Legends 9. Sezonu Yeniliklerle Geliyor!

League of Legends 2019 sezonu 24 Ocak’ta başlıyor. Yeni sezonda LoL severler yeniliklerle karşılacak.

Dünya çapında 100 milyondan, Türkiye’de ise 4 milyon’dan fazla oyuncusu bulunan League of Legends 9. sezonunda bazı yeniliklerle aramıza katılıyor. 9. sezonda yeni dereceli sistemi ve yeni oyun modları gibi yenilikler bulunacak.

İçindekiler

Yenilikler

Konuma Göre Yerleştirme

9. sezon derecelileri geçmiş sezonlardan farklı olacak. 3 mevsim olacak olan dereceli sezonu sayesinde oyuncular kendi gelişimlerini takip edebilecek ve sezon sonunda daha fazla ödüle sahip olma şansını yakalayacaklar.

Önceki sezonlarda oyuncuların tek bir derecesi bulunduğu için maç oynarken oynamadıkları roller geldiğinde sıkıntı yaşayabiliyor ya da karşıya kendi rolü olan daha iyi bir oyuncu gelebiliyordu. Bu adaletsizliğe dur diyecek “konuma göre yerleştirme” kısaca rolüne göre dereceye sahip olma daha adil bir oyun keyfi sunacak.

Yeni Dereceli Ligler: Demir ve Üstatlık

Gelen yeni liglerle beraber liglerde olan yığılma engellenecek. Zaten daha önce gelen güncellemeyle ligler 5 değil 4 kümeden oluşmaya başlamıştı. Demir ligi en alt aşama oldu ve Şampiyonluk ile Ustalık arasına da Üstatlık ligi geldi.

Marvel: Yeni Hikayeler

Daha önce “Riot Games, Çizgi Romanlar İçin Marvel İle Anlaştı” içeriğinde bahsettiğimiz ortaklık bu sene aktif bir rol oynayacak. League of Legends karikatürlerini Marvel çıkartacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Eski Hearthstone Çalışanları Yeni Marvel Oyunu İçin Kolları Sıvadı

Steam – Yeni Oyunlar – Şubat #1