Takım Savaşları TFT Kompozisyonları / TFT Comps 10.12

Bu içeriğimizde 10.12 yamasının kazandıran güncel takım savaşları (TFT) kompozisyonlarını derliyoruz. En güncel S tier TFT comps bu rehberde!

Güncel Takım Savaşları Kompozisyonları 10.12

Büyük ilgi çeken Takım Savaşları (TFT), her yama sonrası set güncellemeleri ile daha eğlenceli ve çekici hale geliyor. Bu içeriğimizde 10.12 yamasının kazandıran güncel takım savaşları (TFT) kompozisyonlarını derliyoruz. İlk 4’e rahatça girebileceğiniz güncel S tier TFT comps rehberilerine hızlıca giriş yapalım.

İçindekiler

Güncel Takım Savaşları TFT Kompozisyonları – TFT Comps 10.12

Cassi Comp (S Tier) TFT Comp 10.12

Güncel TFT Kompozisyonları Cassiopeia Comp

Bu kompozisyonda önemli olan ana taşıyıcımız Cassiopeia‘yı olabildiğince koruyup yaşatabilmek olacak. Arka tarafta rahatça hasar çıkartabilecek ve size oyun kazandırma olasılığı yüksek olan Cassiopeia için ön saflarda tanklara ihtiyacınız olacak. Ayrıca Lulu, bu kompozisyonda kazanma koşulu olarak görülebilir.

Güncel TFT Kompozisyonları Cassiopeia Comp Eşya

Güncel Takım Savaşları TFT Kompozisyonları içinde bu kompozisyonu kullanacaksanız olabilecek en iyi eşyaları üstte görebilirsiniz. Eşyalar sizin tercihinize ve düşme oranına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Jinx Comp (S Tier) TFT Comp 10.12

Güncel TFT Kompozisyonları Jinx Comp

Bu kompozisyonda önemli olan hasar kaynağımız Jinx ana taşıyıcımız olacak. Jinx‘i bulduktan sonra olabildiğince hızlı seviye atlatmaya çalışın. Ön taraflarda bulunacak tanklar zaten yeteri hasarı emecektir. 10.12 yamasının en önemli kompozisyonlarından olarak öne çıkıyor.

Güncel TFT Kompozisyonları Jinx Comp Eşya

Jinx’e önerilen eşyaları verdiğinizde size sadece izlemek kalacak. Vurduğu hasar ile yüksek ihtimalle üst sıralarda bulunacaksınız. Ayrıca Gangplank, kompozisyonunuza muhteşem bir ivme kazandıracaktır.

Master Yi Comp (S Tier) TFT Comp 10.12

Güncel TFT Kompozisyonları Master Yi Comp

Bu kompozisyonda ana taşıyıcımız Master Yi öne çıkıyor. Oldukça güçlü late kompozisyonu olmasına rağmen oyun kazanma ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. 10.12 yamasının en önemli

Güncel TFT Kompozisyonları Master Yi Comp Eşyaları

Master Yi‘ye önerilen eşyaları olabildiğince vermeye çalışın. Hasar kaynağını yüksek tuttuğunuz sürece üst sıralarda yer alacaksınız.

Vayne Comp (S Tier) TFT Comp 10.12

Güncel TFT Kompozisyonları Vayne Comp

Vayne, 10.12 yaması ile birlikte çok güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Mekanikleri ile yeteneklere dodge atma kabiliyeti Vayne‘i tutulmaz bir canavar yapıyor. Tankları rahatça eritebilen Vayne, kazanmanızın en büyük koşuludur.

Güncel TFT Kompozisyonları Vayne Comp Eşyaları

Vayne‘in maksimum güce erişmesi için 3 adet temel eşya bulunmaktadır. Tek başına taşıyabilen bir karaktere gerekli eşyaları verdikten sonra oturup izlemesi kalıyor.

Güncel Takım Savaşları TFT Kompozisyonları içeriğimiz her yamada güncellenecektir. En güçlü (S Tier) kompozisyonları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Ayrıca sitemizde bulunan diğer güncel içeriklere göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Valorant İsim Nasıl Değiştirilir? Riot ID Tag Değiştirme

Valorant 1.02 Yaması – Dereceli ve Teslim Olma