Steam – Yeni Oyunlar – Şubat #1

Steam‘e neredeyse her gün yeni oyun ekleniyor. Biz de Şubat’ın ilk haftasından öne çıkan oyunları sizler için derledik. Oynanabilirliği, grafikleri, konusu iyi olan indie oyunlar çoğu zaman göz ardı edilerek kaybolabiliyor..

İçindekiler

#1 Heat

Çıkış Tarihi: 31 Ocak
Geliştirici: Code}{atch

Amerika'da 20. yüzyılın başlarında geçmektedir. Heat, hayatta kalma MMO'sudur.  Bu oyunda aile kurabilir hatta başkan olabilirsiniz. Ayrıca tarlaları sürdürebilir veya hayvancılıkla uğraşabilirsiniz.

#2 Foundation

Çıkış Tarihi: 2 ŞubatGeliştirici: Polymorph Games

Early Access ile giriş yapan Foundation, çok cazip bir satış noktası olan bir orta çağ kenti üreticisidir. Polymorph oyun stüdyosuna göre, Foundation "eski şehirlerde kentciliğin organik yönüne vurgu yapıyor". Şehir yönetmeyi sevenler için etkileyici bir oyun diyebiliriz.

#3 Praey for the Gods

Çıkış Tarihi: 1 Şubat
Geliştirici: No Matter Studios

Praey for the Gods, oyununda yalnız kahramanı sadece silah ve diğer teçhizatlar üretmekle kalmayacak, aynı zamanda sert (ve hiç bitmeyen) kışa dayanmak için yiyecek ve sıcaklık da gerektirecek.

#4 Rainswept

Çıkış Tarihi: 2 Şubat
Geliştirici: Frostwood Interactive

Rainswept, şüpheli bir cinayet intiharını araştırmak için Pineview'e gelen dedektif Michael Stone'nu konu alan bir point-and-click macera oyunudur.

#5 Earth Atlantis

Çıkış Tarihi: 30 Ocak
Geliştirici: Pixel Perfex

Earth Atlantis, yapımcı stüdyo Pixel Perfex, bu temayı "14. yüzyılın okyanus keşiflerinin özüne atıfta bulunan" elle çizilmiş bir sanat tarzı ile tamamlamayı seçti ve mantıksal açıdan doğru görünüyor. 25 büyük canavarı aramak için denizaltı kalıntılarını keşfetmeye hazır mısınız?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

League of Legends 9. Sezonu Yeniliklerle Geliyor!

Fortnite 7.30 İçerik Güncellemesi ile Bottle Rockets Ekliyor!