ÜzgünÜzgün KappaKappa

League of Legends Eski Eşyaları Kaldırıyor!

League of Legends’ın geliştiricisi Riot Games, yeni itemlara yer açmak için eski itemları oyundan kaldırarak oyun içi marketini temizleyecek.

League of Legends’taki oyun içi itemlar hakkında açıklama yapan geliştirici Riot Games; oyun içi marketin çok kalabalık olduğunu ve bu durumun yüzünden yeni itemların keşfedilmesinin zorlaştığı belirtti. Artık oyunculara fayda sağlamayan, eski eşyaların oyundan kaldırılıp yeni eşyalar için yer açacakları belirtildi.

League of Legends Eski Eşyalar Kaldırıyor

League of Legends’in yapımcısı ve geliştiricisi Riot Games’in açıklamasında oyundan kaldırılacak ve yeni gelecek itemlar için henüz bir açıklama gelmese de eski, az kullanılan, faydasız eşyaların oyundan kaldırılacağını söylüyor. Riot Games ayrıca kaldırılan eşyaların yerine daha iyi versiyonlarını ekleyeceğini belirtti.

Eski eşyaların kaldırılması ve yeni eşyaların eklenmesi işlemlerinin aynı anda yapılacağını açıklayan oyun yapımcısı Riot Games, oyuncuların alternatifsiz kalmamalarını istediklerini söyledi. Kaldırma ve ekleme işlemlerinin bu yılın sonlarına doğru gerçekleşeceğini ifade eden şirketin bu hamlesinin oyunda büyük bir değişim oluşturması bekleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Apex Legends Hile Tespiti ile 500.000 Hesabı Banladı

En İyi Güncel Takım Savaşları Kompozisyonları