Apex Legends Hile Tespiti ile 500.000 Hesabı Banladı

Sezon 1 yamasını yayınlayan Apex, oyuncu raporlama seçeneği ve Razer Chroma desteği eklendiğini açıkladı. Ayrıca hile yapan hesapların banlandığını da bildirdi.

Apex Legends, 1. Sezon şu an tüm hızıyla devam ediyor. Yama ile birlikte yeni bir karakter, denge değişiklikleri ve karakter hit box düzenlemelerini kapsayacağı da duyuruldu..

Apex Legends Hileye Geçit Vermiyor

Şu ana kadar 500.000’in üstünde hesabın hile yaptığı gerekçesiyle banlandığı ortaya çıktı. Öldükten sonra ya da squad sekmesi üzerinden spectate yaparak hile veya kötüye kullanımı raporlama seçeneği de geldi.

Respawn, “belirlediğimiz ve bir sonraki sunucu güncellememizde ele alacağımıza inandığımız bir hata nedeniyle amaçlandığı kadar etkili değil” dedi. Geliştirici, daha iyi bir oyun hizmeti sunmak için çalışmalara devam ediyor.

Apex Legends Diğer Özellikler

Erişilebilirlik bölümünde, Bloodhound‘un Threat Vision yeteneği de dahil olmak üzere tüm altyazıların boyutunu ayarlayabilirsiniz. Daha fazla renk körü seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Geliştirici, ayrıca Razer Chroma aksesuarları için destek de ekledi. Böylece, dropship’ten (gemiden) atladığınızda, aksesuarlarınız duman izinizle aynı renkte olacak. Klavyeniz, fareniz ya da kulaklığınız ganimet topladığınızda, Apex Lootlarını açtığınızda, ateş ettiğinizde, hasar aldığınızda ve ultiniz hazır olduğunda renklenecektir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Fortnite Kayıtlı Oyuncu Sayısı 250 Milyona Ulaştı!

League of Legends Eski Eşyaları Kaldırıyor!