League of Legends Twitch Prime İşbirliği ile Sevimli Kapsül Geliyor!

Twitch Prime sahipleri Overwatch dahil bir çok oyunda Blizzard kullanıcılarına verdikleri özel kostüm ve kozmetik eşyaları ile mutlu olmuştu.

Twitch Prime ile Blizzard işbirliklerine tanıklık etmiştik. Twitch Prime sahipleri Overwatch dahil bir çok oyunda Blizzard kullanıcılarına verdikleri özel kostüm ve kozmetik eşyaları ile mutlu olmuştu. Ayrıca PUBG’ye de getirilen kostümler ilgi görmüştü. Bunun üstüne Riot Games bu işbirliklerini görmüş olacak ki Twitch Prime ile anlaşma yaptı.

Twitch Prime ile League of Legends işbirliği cuma gününden itibaren sevimli küçük kapsüller oyunculara sunulacak.Twitch Prime logolarının bulunduğu bu kapsül ile rastgele Efsanevi kostümlerden birine sahip olacak. Anahtarsız açılacak olan bu sevimli kapsüllere ulaşmak için sadece Twitch Prime sahibi olmanız yeterli olacak.

Kapsül sahibi olmak için Twitch Prime ve League of Legends hesabınızı bu linkten bağlamanız gerekecek. Twitch Prime uygulamasından yararlanamayan bölgeler ise; Vietnam, Filipinler, Tayland, Singapur, Endonezya, Tayvan, Malezya ve Çin sunucuları yararlanamayacak.

12 Aralık 2018’e kadar Twitch Prime sahipleri kapsüllerini yukarıda bulunan linkten alabilirler.
Unutmayın; Twitch Prime’a sadece 6 dolar vererek sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

CS:GO 23 Ekim Cadılar Bayramı Güncellemesi

League Of Legends’da Yeni Sezon