VALORANT Reyna Rehberi – Reyna Nasıl Oynanır

İçindekiler

Rolü: Düellocu

Köken: Meksika

Hepsi öldü ama ben hala doymadım.

– Reyna

Şüpheli de olsa müttefiklerine karşı bir melek olan Reyna, düşmanlarının kalplerinin peşinde olan acımasız bir avcıdır. Yaşama olan açlığı, Reyna’yı gözlerden ırak yerlerdeki teke tek çarpışmalarda inanılmaz bir tehdit haline getiriyor.

Güçlü bir ateş etme yeteneğine dayanan Reyna‘nın ölümsüzlüğü, infazlarıyla şekilleniyor ve kalp atışını devam ettirmek için düşmanlarının yok edildiğinden emin olması gerek.

YETENEKLER

C – KEM GÖZ (200 Kredi)

Tur başına kullanım sayısı: 2

Bu, Reyna’nın Ruh Kürelerine ihtiyaç duymayan tek yeteneğidir (bunu daha sonra açıklayacağız.) KEM GÖZ’ün görüş menzili, sesleri gizlerken ve görüş engellerken, kapsam alanı tıpkı Sova’nın Keşif Oku gibi işlev görür. Bu yeteneği Phoenix’in Yakar Top flaşı gibi düşünebilirsiniz. Bu yetenek rotasyonunuzun anlaşılmasını engellemek yok etmek ya da bir öğeyi parçalamak için de kullanılabilir. KEM GÖZ kısa bir süreye sahiptir fakat yerden yüksekliği ayarlanarak görüş engelleme alanını belirlemek için kullanılabilir. Yerini yapılandırırken açıkta olmamaya çalışın.

Q – SÖMÜR (Her Biri 100 Kredi)

Ruh Hasadı: Reyna’nın öldürdüğü düşmanlar, arkalarında 3 saniyeliğine Ruh Küreleri bırakır. Tüketmek: HEMEN yakınlardaki bir ruh küresini tüket ve kısa süreliğine hızla can yenile. Bu yetenekle 100’ü geçen can yenilemeleri zamanla azalır. İMPARATORİÇE etkinse yetenek otomatik şekilde, küreyi harcamadan kullanılır.

İnanılmaz bir hareketle, Reyna, düşmanlarını vurduktan sonra onlardan can çeker. Düşmanınız düştüğünde, Q ve E’yi etkinleştirmenize izin verecek bir küre görünecektir. SÖMÜR, uzun mesafelerden bile kullanılabilir. Uzaktan öldürdüğünüz için küreleri almaktan çekinmeyin. Ruh Küreleri’ni yalnızca Reyna’nın öldürme skorlarından elde edebilirsiniz; takım arkadaşlarınız tarafından elde edilmiş diğer cesetleri kullanamazsınız. SÖMÜR, sağlığınıza katkıda bulunur ve fazlalık olan can puanı azalırken belli bir süre devam eder. Fazla HP’niz, HP puanlarınızın yanında mor renkle gösterilecektir. Özellikle Spike’ın etkisiz hale getirilme aşamasında, Reyna‘nın başka bir kurban aramasına olanak sağlar.

E – AZLET (ÜCRETSİZ) – İmza Yeteneği

Tur Başına Kullanım Sayısı: 4 – Q ile paylaşılır

Yakınlardaki bir ruh küresini HEMEN tüketerek kısa süreliğine saydamlaş. İMPARATORİÇE etkinse, aynı zamanda görünmez olursun.

AzletVALORANT’a yapılmış önemli bir eklentidir. Bu yetenek, Reyna‘nın ultisi açıksa, kısa bir süre için gerçekten ortadan kaybolmasını sağlıyor ki bu bir nişancıda kesinlikle ürkütücü. Öldürdükten sonra, Azlet yüksek potansiyel oyun seçeneklerine sahiptir. Ultini düşmanını kıstırabileceğin noktalara yakın aktif et, öldür, E’yi aktifleştir, kendini hızlı bir şekilde yeniden konumlandırarak rakibine sürpriz yap. Rakibinizi kızdırmak için çok eğlenceli bir seçenek. Gerçekten sinir bozucu. Azlet’in Reyna’yı yaralanmaz ve kurşun geçirmez bir hale getirme seçeneği var ki bu VALORANT için bir ilk.

X – İMPARATORİÇE (6 Puan) – Ultimate Yeteneği

HEMEN bir coşku haline geçersin. Atış, kuşanma ve doldurma hızı ciddi şekilde artar. Düşman öldürmek, süreyi yeniler.

İmparatoriçe, bir maratonda Brimstone’un Kuvvet İşareti ve ufak bir farkla Sage’in Can Küresi’ne sahip olmak gibi; veee görünmez de olabiliyorsun. Vay be.

Çok girişken, oldukça fazla öldürme kapasitesine sahip ve gerçek bir gece terörü gibi görünen bir ulti harika. Ancak, VALORANT Reyna vuruşlardan ibaret. Ultisinin ekstra avantajlarının keyfini çıkarmak için öldürmen gerekiyor.

Takım dövüşlerinde, öldürme şansınızı artırmak için Kem Göz ve -varsa- ultinizle giriş yapın. Reyna sadece skor aldığında güçlüdür, bu yüzden burada gerçekten bir bahis oynuyorsunuz. Nişan alma yeteneğinize (aim burada oyun içi bir terim) güveniyorsanız, Reyna sizin için. Öte yandan, eğer FPS oyunlarında yeniyseniz, Reyna’yı biraz ilerledikten sonra açmanızı öneririz.

Reyna‘yı kullanmak için oyunda biraz çeviklik ve atış ustalığı gerekiyor çünkü C’si herhangi bir bağımlılık olmadan etkinleşen tek becerisi. Tüm bu eğlenceli ipuçları, bir dezavantaj da olan öldürmelerinizin olmasına bağlı.Bu bağlantı olmadan fazlasıyla güçlü olurdu. Reyna’nın nasıl geliştiğini ileride göreceğiz. Gelecekte size daha fazla bilgi vermek için Reyna üzerinde çalışacağız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Epic Games, Fiyatı 40 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

PlayStation Plus 2021 Mart oyunları açıklandı!