WOWWOW ÜzgünÜzgün KappaKappa OHAOHA LOLLOL

Valorant Jett Rehberi – Jett Taktikleri

Valorant’ın ilk ajanlarından olan Jett rehberi ile karşınızdayız. Jett’in yeteneklerini ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz.

Valorant’ın ilk ajanlarından olan Jett rehberi ile karşınızdayız. Jett, oyun içinde yetenekleri ile fark yaratabilecek düellocu bir karakter olarak ön plana çıkıyor. Agresif oynamayı seviyorsanız Jett, sizin için en uyumlu karakter olabilir. Jett, yeteneklerinin yanı sıra havada iken boşluk tuşuna basılı tutulduğunda süzülerek yere iniyor. Bu pasif özelliği “Hafifle” ve “Keskin Fırtına” yetenekleri ile birlikte kullanılarak combo yapılabilir. Her raunt başı “Duman Bulutu” ve “Hafifle” yeteneklerini satın alınabiliyorken, Jett‘in imza yeteneği olan “Rüzgar Gibi” (E yeteneği) her raunt ücretsiz alabileceksiniz. Ultisi olan Keskin Fırtına yeteneği ise 6 Ulti Puanı topladıktan sonra kullanılabilir.

İçindekiler

Jett Yetenekleri Nelerdir?

 1. Duman Bulutu – Yük Sayısı: 3 – Fiyat: 100
  • HEMEN yaptığınız atış, yüzeye çarptığında patlayarak kısa süreliğine görüşü kısıtlayan bir sis bulutuna dönüşür. Duman Bulutu‘na nişangahın yönünde falso vermek için yetenek tuşuna BASILI TUTUN.
 2. Hafifle – Yük Sayısı: – Fiyat: 200
  • Jett‘i HEMEN havaya doğru fırlatın.
 3. Rüzgar Gibi – Yük Sayısı:1 – Fiyat:Ücretsiz – İmza Yetenek*
  • Jett’in hareket ettiği yönde HEMEN fırlatın. Jett hareketsiz durursa ileriye doğru atılır.
 4. Keskin Fırtına –  Yük Sayısı:1 – Fiyat: 6 Ulti Puanı – Ulti*
  • Düşmanı öldürdüğünüzde yük dolduran, oldukça isabetli fırtına bıçakları KUŞANIN. Hedefinize tek bir bıçak fırlatmak için ATEŞ EDİN. Kalan tüm hançerleri hedefinize fırlatmak için ALTERNATİF ATIŞ kullanın.

Jett Hikayesi Nedir?

Ana vatanı Güney Kore’yi temsil eden Jett‘in çevik ve darbelerden kaçmaya dayalı dövüş tarzı, başkalarının alamadığı riskleri almasını sağlar. Her çatışmada üstünlüğünü belli eder ve rakipleri daha nerede olduğunu anlamadan onları kesip biçmeye başlar.

Jett için Silah Tercihleri Nelerdir?

Silah tercihleri daha çok sizin oynayış tarzınıza bağlıdır. Oynayabildiğiniz silahları tercih etmeniz daha yararlı olacaktır. Silahlar ile değil yetenekler ile öne çıkacaksınız.

Valorant En Çok Tercih Edilen Silahlar:

Phantom – Fiyatı: 2900

Vandal – Fiyatı: 2900

 

Guardian – Fiyatı: 2700

Bulldog – Fiyatı: 2100

Stinger – Fiyatı: 1000

 

Rehber sürekli güncellenecektir. Diğer Valorant içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

CS:GO Konsol Hileleri Rehberi – CS:GO Hileleri ile Arkadaşlarınızı Trolleyin!

Valorant Dereceli Sistemi

Valorant Dereceli Sistemi Ne Zaman Gelecek? Valorant Rank Sistemi