Fortnite Güncellemesi Ses Getirdi!

Fortnite’tan oyuncularını sevindirecek bir güncelleme geldi. Yayınlanan v6.22 Fortnite güncellemesi ile oyunculara muhteşem yenilikler sunuldu

Fortnite’tan oyuncularını sevindirecek bir güncelleme geldi. Yayınlanan v6.22 Fortnite güncellemesi ile oyunculara muhteşem yenilikler sunuldu.

Geçtiğimiz saatlerde güncelleme yapan Battle Royale efsanesine dönüşen Fortnite oyuna yeni bir Taarruz Tüfeği ekledi. Ayrıca NFL ile işbirliği yaparak Amerikan Futbolu Kostümleri getirildi. Oyuncular tarafından sevilerek oynanan Dünyayı Kurtar modu için Fortnite Kabusları‘nın yeni bölümünün geldiği açıklandı.

İçindekiler

Fortnite Güncelleme Detayları

 

Ağır Taarruz Tüfeği

Oyuna eklenen Ağır Taarruz Tüfeği (AK47) ender, epik ve efsanevi olarak bizleri bekliyor. 3.75 atış hızına sahip yeni silah ortalama 46 hasar veriyor. Ayrıca 25 mermi kapasiteli şarjöre sahip.

Dehşetli Kapışma

Oyunun Battle Royale moduna eklenen Dehşetli Kapışma ile oyuncuları eğlenceli dakikalar bekliyor. Kalabalık takımlardan oluşan bu sınırlı mod ile oyuncular hem birbirleriyle hem de Küp Canavarları’na karşı mücadele edecekler.

Fortnite NFL

NFL Kıyafetleri

Amerikan Futbolu Kostümleri, Battle Royale modunda kullanılabilecek. 10 Kasım saat 03:00’dan itibaren mağazadan satın alınabilecek.

Güncellemenin tüm detaylarını Fortnite resmi sitesinden okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Overwatch Dünya Kupası Korelilerin!

8.22 Yama Detayları Belli Oldu!