Mobil Diablo 3 – Diablo Immortal Duyuruldu!

Yıllardır yoluna, oyunlarını geliştirerek ve oyuncu kitlesini büyüterek devam eden Blizzard, Diablo Immortal ile yine ses getirme peşinde olacak.

Blizzard merakla beklenen Diablo 4 için çalışmalara tam gaz devam ederken, Diablo 4 bekleyen oyunculara Diablo 3 mobil Diablo Immortal duyuruldu.

İçindekiler

Peki Diablo 3 Mobil – Diablo Immortal Nasıl Olacak?

Oyun devi Blizzard, Diablo ve Warcraft serileriyle RPG ve online RPG oyun pazarını kasıp kavurmaya devam ediyor. Yıllardır yoluna, oyunlarını geliştirerek ve oyuncu kitlesini büyüterek devam eden Blizzard, mobil oyunu ile yine ses getirme peşinde olacak.

Diablo Immortal‘ın ne zaman çıkacağı şu an için bilinmiyor. Ancak Blizzcon 2018 etkinliğinde paylaşılan oynanış ve sinematik tanıtım videosu oyun severleri ve kitlesini heyecanlandırmış gibi görünüyor. Aynı etkinlikte ücretsiz olduğu haberi verilen Destiny 2‘den de bahsetmiştik.

Diablo Serisi

Serinin ilk oyunu Aralık 1996’da piyasaya sürülen ve 2.5 milyon fazla satan Diablo olmuştur. Serinin son oyunu ise Mayıs 2012’de çıkan Diablo III ise dünya çapında 24.8 milyon satışla en yüksek satış rakamlarından birine sahip oldu. 3 ana oyundan oluşan seride 6 yıldır süren sessizliği mobil oyun ile muhteşem bir şekilde bozmayı düşünüyorlar.

Tanıtım Videosu

 

Videoya gelecek olursak, Diablo serisinin özelliklerine sahip olduğunu görüyoruz. Bugüne kadar bir çok oyunun ilham aldığı Diablo serisi, acaba Diablo Immortal ile mobil pazara da giriş yaparak mobil oyun pazarının dengelerini alt üst edecek mi? Bizce evet.

Sinematik Video

Kesin olmasa da oyunun 2019’da IOS ve Android’e geleceği belirtiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Battlefield V Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

Business Tour İnceleme – Monopoly Alternatif