KappaKappa

Karlı Battle Royale – Ring Of Elysium

Tamamen ücretsiz karlı bir haritada battle royale mücadelesi..

Hali hazırda erken erişim sürümünde olan Ring of Elysium, Kuzey Amerika (NA) ve Asya (AS) sunucularıyla bizi karşılıyor. Türkiye üzerinden oynandığında ping farkı görülebiliyor. Ring of Elysium’un, avrupa sunucularını 1-2 ay içinde açmasını ve 6 ay içinde ise tam sürüme geçiş yapması bekleniyor.

Tamamen ücretsiz olan bu battle royale oyununun en büyük avantajı karlı haritası. Tabi bunlarla sınırlı da kalmıyor.

Oyun, teleferik sisteminin bizlere ücretsiz bir şekilde harita turu attırabildiği, elektrikten değil de kar fırtınasından kaçmak gibi heyecanlara tanıklık ettiriyor. Başlangıç paketleriyle oyunun işlevselliği daha da ortaya çıkıyor.

Başlangıç paketlerine gelecek olursak, Gliding Pack (El planörü), Skiing Pack (Kayak), Climbing Pack (Dağcılık) gibi şimdilik üç farklı başlangıç paketi bizleri bekliyor.

Gliding Pack

El planörü
https://www.redbull.com/tr-tr/ring-of-elysium-incelemesi

Skiing Pack

Kayak
https://www.forbes.com/sites/erikkain/2018/09/12/tencents-new-battle-royale-game-ring-of-elysium-brings-extreme-winter-sports-to-the-genre/#135584dc7237

Climbing Pack

Dağcılık
https://www.google.com.tr/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjcydLs9ZreAhWFsqQKHfyZCBsQjxx6BAgBEAI&url=https%3A%2F%2Fwww.gamewatcher.com%2Fnews%2Fring-of-elysium-coming-out-worldwide&psig=AOvVaw3rmfaIpUhp-Bqj8w1xU9gG&ust=1540327638147380

Loot yaparken silah eklentilerini otomatik olarak takması, iki tane scope (dürbün) alıp kısayol ile değiştirmesi, farklı silah seçenekleri, vault (tırmanma, engellerin üzerinden atlama kabiliyeti – üstelik erken erişimde-) oyunu ilginç yapan özelliklerden.

Sistem Gereksinimleri

RoE, PUBG kadar iyi grafiklere sahip değil, bu yüzden minimum sistem gereksinimleri oyuna göre oldukça düşük. Erken erişimin bir sorunu ise optimizasyon ve oyunda bulunan buglar can sıkmakta.

Minimum:

  • Intel i3-8130U işlemci
  • NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı
  • 4 GB bellek
  • 10 GB disk alanı

Önerilen: 

  • Intel i5-2500 işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı
  • 6 GB bellek
  • 10 GB disk alanı

Erken erişim sürecinde bile oyunu hızla geliştirmeye devam eden Tencent Games’i tebrik ediyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Worlds 2018 Tam Gaz Devam Ediyor…