Total War: Arena Şubatta Kepenkleri Kapatıyor!

Creative Assembly’in efsane serisi Total War oyunlarının online platformdaki temsilcisi Total War : Arena, aldığı olumsuz geri dönüşler sonrası oyunu şubat ayında sonlandırılacağı açıklandı. Creative Assembly’den Joshua Williams yaptığı açıklamada ”Sizlerle bu proje üzerinde çalışmak güzeldi, ama maalesef Arena Beta testinin sonuçları beklentilerimizi karşılamadı.

Total War : Arena bu yıl şubat ayında oyuncuların beğenisine sunulan oyun beklentileri karşılayamayınca 2019 şubat ayında kapatılacak. Oyun geliştiricileri Total War : Arena’dan dersler çıkardıklarını ve bu derslerin neticesinde oyunculardan aldıkları geri dönüşleri sersinin devam oyunlarında göz önüne alacaklarını söylediler.

OYUNDA PARA HARCAYAN OYUNCULARA NE OLACAK?

Arena partneri Wargaming, en az 100 savaşa katılmış oyunculara World of Tanks, World of Warships ve World of Warplanes’te 30 günlük premium üyelik verecek. Creative Assembly de hediye olarak Arena oyuncularına dört Total War oyunu ve yazılımlarından birini hediye olarak seçme imkanı verecek: Total War: Medieval II – Definitive Edition, Rome II için Hannibal at the Gates DLC’si, Attila için Age of Charlemagne DLC’si veya ilk Total Warhammer için Grim and the Grave DLC’si bunlardan biri olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bilgi Sızdırıldı! Diablo 4 Geliyor!

Ring of Elysium’un Avrupa Sunucuları Açıldı!