Rainbow Six Siege Operation Wind Bastion Güncellemesi

Ubisoft, gelecek olan Operation Wind Bastion duyuruldu!

Ubisoft, gelecek olan Operation Wind Bastion güncellemesiyle birlikte Rainbow Six Siege‘a gelen değişikliklerin tam listesini de açıkladı. Wind Bastion‘ın gelmesiyle, Year 3, Sezon 4’ün başlangıcını oluşturacak. Aralık 2018 tarihinde çıkmasından önce, 20 Kasım’dan itibaren PC platformunda ki test sunucularında Operation Wind Bastion‘ın yeni haritasını ve Operatörlerini test edebilirsiniz.

2 Operatör ve Yeni Harita Gelecek

Operation Wind Bastion’da Siege‘e iki yeni operatör ve harita gelecek. Operatörlerden Nomad, Atak Operatörüdür; Airjab başlatıcısı havanın içinden dışarıya ya da duvarlara doğru uçmaya izin verir. Kaid ise elektrik direkleri güçlendirilmiş duvarları ve ambarları, dikenli telleri ve yerleştirilebilir kalkanları elektriklendiren yeni Defans operatörüdür. Yeni haritanın adı Fortress olarak belirlenmiş. Çok sayıda çatı erişimi olan bu haritada ayrıca defans yaparken tuzakları kritik yerlere kurmaları için çeşitli merdivenler ve basamaklar sunuyor.

Operation Wind Bastion beraberinde ayrıca ek silahlar da getirecek. Beş büyük operatör ise dengelenecek. Mute, Clash ve Smoke bufflanırken Lesion ve Zofia nerflenecek. Değişikliklerin tamamı için yama notlarını okuyabilirsiniz.

Wind Bastion Tanıtım

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

D3D11.dll Hatası ve Çözümü

Origen EU LCS’e Doğru!