Fiyatı 61 TL Olan Oyun Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilir

Steam, hafta sonu boyunca ücretsiz olan oyun kampanyalarına bir oyun daha ekledi. 1 Kasım’da lansman yapacak olan Citade: Forged with Fire isimli oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunuyor.

Valve’ın sahip olduğu, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun mağazası Steam, belirli dönemlerde oyunseverler için büyük indirimler uyguluyor. Ancak platform, bazı dönemlerde de oyunları sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor. Steam böylelikle, oyunların daha çok oyuncu tarafından oynanabilmesini ve sirkülasyonu arttırmayı amaçlıyor.

Steam şimdi ise, 61 TL karşılığında satın alınabilen bir oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunacak. Oyunseverler, ücretsiz olarak deneyimledikleri bu oyunu satın almaya karar verirlerse, önümüzdeki haftanın başına kadar yüzde 30 indirimli olarak satın alabilecekler. Dilerseniz şimdi, “Citadel: Forged with Fire” isimli bu oyunun neler sunduğuna daha yakından bakalım.

MMORPG türünde bir oyun olan Citadel: Forged with Fire’ın daha piyasaya sürülmeden “Skyrim“e benzeyeceğini söyleniyordu. Aslına bakacak olursak öyle de oldu. Oyun, Skyrim’in birebir kopyası değil ancak yine de iki oyun arasında büyük benzerlikler bulunuyor. Ayrıca oyun, Harry Potter evreninden de bazı izler taşıyor.

Bu fantastik oyundaki amaç, büyücülük yeteneklerinizi güçlendirmek ve kendinize ait bir bölge oluşturmak. Bu bölgede iyi ittifaklar kurarsanız, avantajlı bir hale geliyorsunuz. Çünkü oyunda eğer bir grubunuz yoksa herkes rakibiniz ve onlarla bir şekilde savaşmak zorunda kalıyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza giriş yapın ve oyunun mağaza sayfasına erişin.
  • Oyunun sayfasında zaten ücretsiz kampanyayı, geçerlilik süresini, indirimli satın alma opsiyonunu ve “Oyunu Oyna” butonunu göreceksiniz.
  • Oyunu Oyna butonuna tıkladığınızda oyun bilgisayarına indirilecektir.

İndirme ve ilk çalıştırma işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte Citadel: Forged with Fire’ı oynamaya hazırsınız demektir. Eğer oyun hoşunuza giderse ve satın almak isterseniz, kampanya boyunca 42.70 TL karşılığında oyunu kalıcı olarak elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Steam indirim tarihleri belli oldu!

The Last of Us Part 2’nin Çıkışı Ertelendi