Call of Duty Blackout En İyi Perkler ve Özellikleri

Doğru perk seçimleri ile oyunun gidişatını değiştirebilir, daha fazla keyif alabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 4’te kullanılabilecek Perklerden bahsedeceğiz. Her perk kendine ait özelliklere ve farklı etkilere sahiptir. Doğru perk seçimleri ile oyunun gidişatını değiştirebilir, daha fazla keyif alabilirsiniz.

İçindekiler

Call of Duty Black Ops 4 Blackout En İyi Perkler ve Özellikleri

Perklerin bazıları oyunda farklı bölgelerden bulunabiliyor. Oyun açıklanırken 20‘ye yakın perk olacağı söylenmişti. Blackout modunda ise sadece 13 adet perk mevcuttur.

Perk Sistemi ve İşleyişi

Oyun içinde bulunan perkler lootlanabilen türde olduğu için silah, zırh toplar gibi perk toplayabiliyorsunuz. Topladığınız perkleri çatışmadan önce basıp rakiplere karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Toplamda 6 perk kullanabiliyorsunuz. Perkler

Blackout modunda bulunan perklerden bahsedelim.

Awareness: Düşman ayak seslerini daha belirgin duymanızı sağlamaktadır. Daha net ve daha yüksek duyarsınız.Oldukça işe yarar bir perk olduğu gerçeğini unutmayalım. Özellikle bir yerde savunma yaparken işinize yarar. 120 saniye aktif süresi vardır.

Brawler: Aktif edildiğinde ise melee hasarınız artar. Her melee saldırıda 50 can vermektedir. Bu perki aldıktan sonra kendinizi suikastçi gibi hissetmeyin. bu perk sadece oyun başında daha kimse doğru düzgün loot bulamamışken işinize yarar. 240 saniye aktif süresi vardır.

Consumer: Sağlık ve diğer malzemelerin kullanım süresini yarı yarıya düşürmektedir. Malzemeleri daha hızlı kullanabilmenizi sağlar. Yoğun çatışmalarda en kullanışlı bir perklerdendir. Canınızı hemen fulleyebilirsiniz. 300 saniye aktif süresi vardır.

Dead Silence: Aktif ettiğinizde ayak sesleriniz neredeyse duyulmaz olur. Hayalet gibi ortalıkta dolaşmanıza yarar. Aktif süresince kolay bir şekilde düşmanlarınıza saldırı yapabilirsiniz. Sessiz sessiz düşmanlarınızı avlayabilirsiniz. 240 saniye aktif süresi vardır.

Engineer: Aktif edildiğinde yakında ki eşyaları ve araçları görebilirsiniz. Oldukça kullanışlı perklerdendir. Etrafta gerekli gereksiz ne var her şeyi görebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 240 saniye aktif süresi vardır.

Iron Lung: Keskin nişancı tüfeğinde ve saldırı tüfeklerinde sabitleme süresini uzatır. Ayrıca su altında da daha uzun nefes tutmanızı sağlar. Bu perk özellikle sniper oynamayı seven oyuncular için idealdir. 300 saniye aktif süresi vardır.

Looter: Etrafınızda bulunan lootlanabilir eşyaları gösterir. En çok oyun başında işinize yarar. Perk aktif edildiğinde hızlı bir şekilde loot yapmanızı sağlar. 120 saniye aktif süresi vardır.

Medic: Daha hızlı iyileştirme ve arkadaşınızı revive (kaldırma) sağlar. HP veren eşyalar daha fazla hp vermektedir. Bu perk oyunda ki en güçlü perklere örnek verilebilir. Zor durumlarda, çatışmadan önce kullanmanız size ekstra can sağlayacağından düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmiş olursunuz. 240 saniye aktif süresi vardır.

Mobility: Silah değiştirme ve hareket hızınızı artırır. Düşünce hasar almazsınız. Silah dolumu yaparken daha hızlı hareket etmenize yarar. Çatışmalarda etkisi çok fazladır. 300 saniye aktif süresi vardır.

Outlander: Daha az hasar alırsınız. Daha hızlı çömelme yetisi kazandırır. Zor durumlarda kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır. Düşmanlar tarafından sıkıştırıldığınızda kullanmanız en mantıklı yoludur. 180 saniye aktif süresi vardır.

Paranoia: Düşman sizi hedeflediğinde uyarı alırsınız. Uyarı aldıktan sonra hemen cover alın veya çatışmaya hazır olun. Oyun sonlarında tadından yenmez. 240 saniye aktif süresi vardır.

Reinforced: Yangından ve patlayıcılardan aldığınız hasarı azaltır. Ayrıca sersemletme bombasına (flashbang) karşı da direnç verir. 240 saniye aktif süresi vardır.

Skulker: Eğimli dururken ya da çömel pozisyondayken daha hızlı hareket etmenizi sağlamaktadır. Bu perk özellikle keşif yaparken oldukça etkilidir. Dead Silence ile birlikte kullanıldığında tam suikastçi moduna bürünürsünüz.180 saniye aktif süresi vardır.

Squad Link: Aktif edildiğinde takım arkadaşlarınızı duvar arkasından görmenizi sağlar. Oyunun her safhasında etkili olabilecek bir perktir. 120 saniye aktif süresi vardır.

Farklı perk buildlerinin biraz şans ile sizin elinizde olduğunu unutmayın. Doğru kombinasyonla muhteşem sonuçlar alabilirsiniz. Blackout en iyi perkler sizi oyunun daha da içine sokmaya yarayacaktır. Bu yazımızda Blackout perklerini tanıdık ve en iyilerini ayırdık. Diğer rehberlerimize de göz atabilirsiniz.

Blackout Rehberlerimiz

Blackout haritasını tanımak ve en iyi lootların nerede olduğunu öğrenmek isteyenler için – Blackout Harita ve Loot Rehberi 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Call of Duty Black Ops 4 Blackout – Harita Rehberi, Lootlar

Overkill’s The Walking Dead Çıktı!