Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 4.Yıl Güncellemeleri Belli Oldu.

 

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 4.Yıl güncellemelerini yayınladı. Büyük finalin ardından Twitch canlı yayınında tüm oyun severlere duyurulan yeni güncellemeler bir çok oyuncuyu memnun etse de Türk oyuncuları memnun etmedi.

Türkçe dil desteği ve Türkçe destek ekibinin kurulumundan sonra daha fazla heveslenen Türk oyuncuları, heveslerinin kırılmasının üzüntüsünü yaşadı. Daha önce 10 yıl boyunca güncelleneceğini söylenilen oyunda Türk operatörlerinin olmaması, Türk oyuncuları ne kadar üzse de yeni gelecek operatör, eski haritalarının yeniden düzenlenmesi ve yeni haritanın gelmesi bir çok oyuncuyu sevindirdi.

 

Rainbow Six Siege : Operasyon Burnt Horizon !

Yeni yılın ilk operasyon ismi de netliğe kavuştu. Operation (Operasyon) Burnt Horizon ismiyle gelecek olan güncelleme 2 yeni operatör ve Outback haritasıyla birlikte gelecek. İki yeni operatör Avustralya ülkesine ait olacak. Bir savunma ve bir saldırı operatörü olacak bu iki operatörün özellikleri bir çok kullanıcı tarafından beğenilse de belli bir kesim tarafından da eleştiri haline geldi. Avustralya Özel Hava Kuvvetleri (SASR) ekibine bağlı olan Mozzie ve Gridlock yeni oyunda farklılıklara gelecek. Mozzie bir drone canavarı. Mozzie kullanacağı özellikler ile drone delikleri, kapı eşikleri ve yollara atacağı veya droneları direk hedef olarak atabileceği özelliği sayesinde, rakip takımın dronelarını kendi kontrolü altına alabiliyor. Böyle onların dronelarını onlara karşı kullanıp, saldırı oyuncularının hangi yönden geleceğini belirleyebiliyor. Gridlock ise atacağı dikenli teller ile savunma oyuncularının yollarını kesebiliyor ve onları belli bir bölgeye hapsetme özelliğine sahip. Teller savunma oyuncularının bastığı yerlerde canlarını çizebiliyor. Böylece savunma oyuncularını belli bir noktaya hapsetme özelliğine sahip.

 

Rainbow Six Siege 4.Yıl Yol Haritası

4.Yıl 1.Sezon’da İki Yeni Avustralyalı Operatör ve Outback Haritası (Mart ayında )

4.Yıl 2.Sezon’da Bir Amerikalı ve Danimarkalı Operatör ve Kafe Haritasının Yenilenmesi (Mayıs/Haziran Ayında)

4.Yıl 3.Sezon’da Bir Meksikalı ve Perulu Operatör ve Kanal Haritasının Yenilenmesi (Ağustos/Eylül Ayında)

4.Yıl 4.Sezon’da Hindistanlı ve Kenyalı Operatör ve Theme Park Haritasının Yenilenmesi  (Kasım/Aralık Ayında)

Şeklinde olacak.

4.Yılın ilk operatörleri ve ilk haritası şu an Test Sunucularında aktif olarak oynanmaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

PUBG Lite Nasıl İndirilip Oynanır? PUBG Lite VPN

PUBG Mobile Fps Ayarı! 60 Fps Nasıl Oynanır?